Fibre Optic Transceiver Modules

: Rasta produktų: 5
Filtro išdėstymas:
Pritaikyta filtrų:
Supply Voltage
= 3.3VDC
1 Pasirinkta filtrų:
Rasta produktų: 5 Paspauskite mygtuką „Taikyti filtrus“, kad būtų rodomi nauji rezultatai
Min. / maks. Prieinamumas

Pažymėjus laukelį „Atsiminti“ tolesnėms paieškoms bus išsaugoti vėliausi filtro nustatymai

Atitikimas
Min. / maks. Gamintojas
Min. / maks. Wavelength Typ
Min. / maks. Supply Voltage
Min. / maks. Data Rate Max
Min. / maks. Product Range

Šiuo metu sutarties kainų rodyti negalima. Rodomos standartinės mažmeninės kainos. Apdorojant užsakymus jiems bus pritaikytos sutarties kainos.

Pritaikyta filtrų:
Supply Voltage
= 3.3VDC
 
Palyginti pasirinktus Lyginti (0)
Daugiau parinkčių Parinktys
Pridėti savybes prie lentelės

Pasirinkite savybes, kurias norite pridėti prie stulpelių lentelės gale.

  Gamintojo detalės nr. Užsakymo kodas Leírás / Gyártó
Prieinamumas Kaina už
Kaina
Kiekis
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
ABCU-5731ARZ
ABCU-5731ARZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358218

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 93,49 € 5+ 77,46 € 10+ 69,45 € 50+ 64,11 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
- 3.3VDC 1.25Gbps -
AFBR-59E4APZ
AFBR-59E4APZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

2393416

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 46,69 € 5+ 42,69 € 10+ 39,83 € 50+ 36,69 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3VDC - -
AFBR-709ASMZ
AFBR-709ASMZ - Fiber Optic Transceiver, SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 VDC

2358225

Fiber Optic Transceiver, SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 VDC

FOXCONN

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

Apribota prekė
850nm 3.3VDC - -
AFBR-57J9AMZ
AFBR-57J9AMZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 VDC, 7.3728 Gbps

2454698

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 VDC, 7.3728 Gbps

FOXCONN

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

Apribota prekė
850nm 3.3VDC 7.3728Gbps -
ABCU-5730ARZ
ABCU-5730ARZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358217

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

Apribota prekė
- 3.3VDC 1.25Gbps -