Paryškintuose laukeliuose apačioje jūs įvedėte vertę, kurioje yra netinkamų simbolių. Pataisykite savo pasirinkimą naudodami tik tinkamus simbolius.

Produktas atitikti paiešką tik iš dalies

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

 
 

AFBR-57D9AMZ

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.63 V, 8.5 Gbps

FOXCONN AFBR-57D9AMZ

Paveikslėlis yra tik kaip iliustracija. Žr. produkto aprašymą.

Gamintojas:
FOXCONN FOXCONN
Gamintojo detalės nr.:
AFBR-57D9AMZ
Užsakymo kodas:
2497329
Techninės specifikacijos:
AFBR-57D9AMZ   Datasheet
Peržiūrėti visus techninius dokumentus

Produktų apžvalga

The AFBR-57D9AMZ is a Fiber Optic Transceiver supports high-speed serial links over multimode optical fiber at signaling rates up to 8.5Gbaud. Compliant with Small Form Pluggable (SFP) Multi Source Agreement (MSA) mechanical and electrical specifications for LC duplex transceivers, ANSI fiber channel for FC-PI-4 and FC-PI-2 for gigabit applications. The part is electrically interoperable with SFP conformant devices. The AFBR-57D9AMZ is a multi-rate 850nm SFP which ensures compliance to 8.5/4.25/2.125Gbaud Fiber Channel specifications without the need for rate select. The AFBR-57D9AMZ will ignore both rate select pin and control bit inputs (i.e.. no connect inside the SFP). This simplifies fiber channel host auto-negotiation algorithms, layout and software. Real time monitoring of transmitted optical power, received optical power, laser bias current, temperature and supply voltage.
  • Rate select not required
  • Diagnostic features per SFF-8472 Diagnostic Monitoring Interface for Optical Transceivers
  • Wide temperature and supply voltage operation (-10 to 85°C) (3.3V ±10%)
  • 850nm Vertical cavity surface emitting laser (VCSEL) source technology
  • IEC 60825-1 class 1/CDRH class 1 laser eye safe
  • Enhanced EMI performance for high port density applications

Pritaikymas

Fibre Optics, Communications & Networking

Informacija apie produktą

Norite pamatyti panašius produktus? Tiesiog žemiau pasirinkite reikiamus atributus ir paspauskite mygtuką ×


:
850nm

:
3.63V

:
8.5Gbps

:
-

Raskite panašius produktus Pasirinkite ir pakeiskite pirmiau nurodytas savybes, kad rastumėte panašius produktus.

Techniniai duomenys (1)

Nebegaminama

Kaina, skirta:
Vnt.
Keli: 1 Minimalus: 1
Kiekis Kaina Jūsų kaina
 
 
1+ 60,42 €
Reklaminė kaina
Sutarties suma
Užsakymo internetu kaina
Tik užsakymo internetu sutarties kaina
 
5+ 50,06 €
Reklaminė kaina
Sutarties suma
Užsakymo internetu kaina
Tik užsakymo internetu sutarties kaina
 
10+ 44,88 €
Reklaminė kaina
Sutarties suma
Užsakymo internetu kaina
Tik užsakymo internetu sutarties kaina
 
50+ 41,43 €
Reklaminė kaina
Sutarties suma
Užsakymo internetu kaina
Tik užsakymo internetu sutarties kaina
 
 
 

Kaina negalima. susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Įdėti į krepšelį Užlaikomas užsakymas Išankstinis Užsakymas
Pridėti
Apribota prekė
Pridėti dalies Nr. ir (ar) eilutės pastabą
Visa kaina:
Visa kaina: ( )
Visa kaina: --

Kliento vertinimai

Klientų klausimai ir atsakymai