Paryškintuose laukeliuose apačioje jūs įvedėte vertę, kurioje yra netinkamų simbolių. Pataisykite savo pasirinkimą naudodami tik tinkamus simbolius.

Produktas atitikti paiešką tik iš dalies

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

 
 

AFBR-709SMZ

Fiber Optic Transceiver, SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.465 V, 10.313 Gbps, SFP+ Family

FOXCONN AFBR-709SMZ

Paveikslėlis yra tik kaip iliustracija. Žr. produkto aprašymą.

Gamintojas:
FOXCONN FOXCONN
Gamintojo detalės nr.:
AFBR-709SMZ
Užsakymo kodas:
2358224
Produktų asortimentas
SFP+ Family
Techninės specifikacijos:
AFBR-709SMZ   Datasheet
Peržiūrėti visus techninius dokumentus

Produktų asortimento parinkiklis (SFP+ Family)

Peržiūrėti viską iš šių produktų asortimento

Produktų apžvalga

The AFBR-709SMZ is a 850nm fiber optic transceiver utilizes VCSEL and PIN Detector technology to provide an IEEE 10Gb Ethernet design compliant with the 10GBASE-SR and 10GBASE-SW standards. The AFBR-709SMZ transceiver is designed to enable 10Gb Ethernet equipment designs with very high port density based on the new electrical and mechanical specification enhancements to the well known SFP specifications developed by the SFF Committee. SFP+ package design enables equipment EMI performance in high port density applications with margin to class-B limits.
  • 850nm VCSEL source and Transmitter Optical Subassembly technology
  • PIN detector and Receiver Optical Subassembly technology
  • Full digital diagnostic management interface
  • 600mW (typical) and 1000mW (maximum) Power dissipation

Pritaikymas

Fibre Optics

Įspėjimai

ESD sensitive device, take proper precaution while handling the device.

Informacija apie produktą

Norite pamatyti panašius produktus? Tiesiog žemiau pasirinkite reikiamus atributus ir paspauskite mygtuką ×


:
850nm

:
3.465V

:
10.313Gbps

:
SFP+ Family

Raskite panašius produktus Pasirinkite ir pakeiskite pirmiau nurodytas savybes, kad rastumėte panašius produktus.

Techniniai duomenys (2)

Nebegaminama

Kaina, skirta:
Vnt.
Keli: 1 Minimalus: 1
Kiekis Kaina Jūsų kaina
 
 
1+ 70,95 €
Reklaminė kaina
Sutarties suma
Užsakymo internetu kaina
Tik užsakymo internetu sutarties kaina
 
5+ 58,79 €
Reklaminė kaina
Sutarties suma
Užsakymo internetu kaina
Tik užsakymo internetu sutarties kaina
 
10+ 52,70 €
Reklaminė kaina
Sutarties suma
Užsakymo internetu kaina
Tik užsakymo internetu sutarties kaina
 
50+ 48,65 €
Reklaminė kaina
Sutarties suma
Užsakymo internetu kaina
Tik užsakymo internetu sutarties kaina
 
 
 

Kaina negalima. susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Įdėti į krepšelį Užlaikomas užsakymas Išankstinis Užsakymas
Pridėti
Apribota prekė
Pridėti dalies Nr. ir (ar) eilutės pastabą
Visa kaina:
Visa kaina: ( )
Visa kaina: --

Kliento vertinimai

Klientų klausimai ir atsakymai