Fibre Optic Transceiver Modules

: Rasta produktų: 66
Filtro išdėstymas:
0 Pasirinkta filtrų:
Rasta produktų: 66 Paspauskite mygtuką „Taikyti filtrus“, kad būtų rodomi nauji rezultatai
Min. / maks. Prieinamumas

Pažymėjus laukelį „Atsiminti“ tolesnėms paieškoms bus išsaugoti vėliausi filtro nustatymai

Atitikimas
Min. / maks. Gamintojas
Min. / maks. Wavelength Typ
Min. / maks. Supply Voltage
Min. / maks. Data Rate Max
Min. / maks. Product Range

Šiuo metu sutarties kainų rodyti negalima. Rodomos standartinės mažmeninės kainos. Apdorojant užsakymus jiems bus pritaikytos sutarties kainos.

 
Palyginti pasirinktus Lyginti (0)
Daugiau parinkčių Parinktys
Pridėti savybes prie lentelės

Pasirinkite savybes, kurias norite pridėti prie stulpelių lentelės gale.

  Gamintojo detalės nr. Užsakymo kodas Leírás / Gyártó
Prieinamumas Kaina už
Kaina
Kiekis
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247692

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 47,93 € 5+ 43,83 € 10+ 40,89 € 50+ 37,66 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-57R5APZ
AFBR-57R5APZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

1651734

Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

FOXCONN

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 31,99 € 5+ 30,13 € 10+ 28,26 € 50+ 27,90 € 100+ 27,53 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 4.25Gbps -
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450025

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 27,65 € 5+ 26,02 € 10+ 21,39 € 50+ 20,01 € 100+ 19,34 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-57E6APZ-HT
AFBR-57E6APZ-HT - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917845

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 47,58 € 5+ 45,08 € 10+ 38,68 € 50+ 36,76 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450068

Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 27,65 € 5+ 26,02 € 10+ 21,39 € 50+ 20,01 € 100+ 19,34 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-59F3Z
AFBR-59F3Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

3014799

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 21,13 € 5+ 19,89 € 10+ 16,35 € 50+ 15,29 € 100+ 15,20 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 1Gbps -
ABCU-5731ARZ
ABCU-5731ARZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358218

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 93,49 € 5+ 77,46 € 10+ 69,45 € 50+ 64,11 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
- 3.3VDC 1.25Gbps -
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

2917843

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 44,03 € 5+ 42,03 € 10+ 40,03 € 50+ 37,10 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450041

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 30,42 € 5+ 28,62 € 10+ 23,53 € 50+ 22,01 € 100+ 21,28 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-5803ATZ
AFBR-5803ATZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

2917785

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 24,62 € 5+ 23,17 € 10+ 22,53 € 50+ 21,90 € 100+ 21,26 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps AFBR-5800Z Series
AFBR-5921ALZ
AFBR-5921ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

2497331

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

FOXCONN

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 31,07 € 5+ 29,26 € 10+ 27,45 € 50+ 25,98 € 100+ 24,51 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 2.125Gbps -
AFBR-57E6APZC
AFBR-57E6APZC - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917844

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 41,11 € 5+ 39,24 € 10+ 37,37 € 50+ 34,89 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-59E4APZC
AFBR-59E4APZC - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917846

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 42,77 € 5+ 41,80 € 10+ 40,84 € 50+ 39,87 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-59SMI2Z
AFBR-59SMI2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917848

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 29,73 € 5+ 24,64 € 10+ 22,09 € 50+ 20,39 € 100+ 19,03 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-5972Z
AFBR-5972Z - Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

2070243

Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 23,05 € 5+ 21,68 € 10+ 17,82 € 50+ 16,67 € 100+ 16,13 € 250+ 15,29 € Daugiau kainų variantų...

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 100Mbps -
AFBR-59E4APZ
AFBR-59E4APZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

2393416

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 46,69 € 5+ 42,69 € 10+ 39,83 € 50+ 36,69 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3VDC - -
AFBR-57B4APZC
AFBR-57B4APZC - Fiber Optic Transceiver, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

3518028

Fiber Optic Transceiver, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 64,20 € 5+ 59,49 € 10+ 52,24 € 50+ 48,49 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
845nm 3.3V 50Mbaud -
SFP-FXM/LC-AE
SFP-FXM/LC-AE - TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

2893508

TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

ADVANTECH

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas

1+ 67,66 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V - SFP Series
SFP-GLX/LC-10E
SFP-GLX/LC-10E - TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

2893509

TRANSCEIVER MODULE, 1310NM, 3.3V

ADVANTECH

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas

1+ 89,22 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V - SFP Series
GMFIBER-SFP-500
GMFIBER-SFP-500 - TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

3218976

TRANSCEIVER MODULE, 1.25MBPS, 850NM

RED LION CONTROLS

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas

1+ 221,62 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps Sixnet Series
N286-01GLC-TE
N286-01GLC-TE - TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

3494149

TRANSCEIVER MODULE, 1GBPS, 100M

TRIPP-LITE

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas

1+ 52,90 € 5+ 51,37 € 10+ 48,92 € 25+ 48,12 € 50+ 46,51 € 100+ 42,72 € 250+ 41,85 € Daugiau kainų variantų...

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
- - 1Gbps -
AFBR-59F2Z
AFBR-59F2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917738

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 21,13 € 5+ 19,89 € 10+ 16,35 € 50+ 15,90 € 100+ 15,44 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
FL SFP FX
FL SFP FX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

3285264

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 164,46 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 100Mbps SFP Series
FL SFP LX
FL SFP LX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285267

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 414,99 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 1Gbps SFP Series
HFBR-5911LZ
HFBR-5911LZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247689

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 48,82 € 5+ 47,84 € 10+ 46,87 € 50+ 45,89 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1.25Gbps -