Fibre Optic Transceiver Modules

: Rasta produktų: 87
Filtro išdėstymas:
0 Pasirinkta filtrų:
Rasta produktų: 87 Paspauskite mygtuką „Taikyti filtrus“, kad būtų rodomi nauji rezultatai
Min. / maks. Prieinamumas

Pažymėjus laukelį „Atsiminti“ tolesnėms paieškoms bus išsaugoti vėliausi filtro nustatymai

Atitikimas
Min. / maks. Gamintojas
Min. / maks. Wavelength Typ
Min. / maks. Supply Voltage
Min. / maks. Data Rate Max
Min. / maks. Product Range
Pakuotės

Šiuo metu sutarties kainų rodyti negalima. Rodomos standartinės mažmeninės kainos. Apdorojant užsakymus jiems bus pritaikytos sutarties kainos.

 
Palyginti pasirinktus Lyginti (0)
  Gamintojo detalės nr. Užsakymo kodas Leírás / Gyártó
Prieinamumas Kaina už
Kaina
Kiekis
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-57E6APZ-HT
AFBR-57E6APZ-HT - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917845

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 56,64 € 5+ 52,40 € 10+ 48,16 € 50+ 45,05 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-59F2Z
AFBR-59F2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917738

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 28,41 € 5+ 25,73 € 10+ 23,05 € 50+ 22,59 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450025

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 36,11 € 5+ 32,70 € 10+ 29,28 € 50+ 28,69 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-57E6APZC
AFBR-57E6APZC - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917844

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

1+ 60,55 € 5+ 56,01 € 10+ 51,47 € 50+ 48,16 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-59E4APZ-LH
AFBR-59E4APZ-LH - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

3677043

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

1+ 66,58 € 5+ 61,60 € 10+ 56,61 € 50+ 52,95 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-57F5PZ
AFBR-57F5PZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

2497332

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP+, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 14.025 Gbps

FOXCONN

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

1+ 64,81 € 5+ 59,03 € 10+ 55,65 € 50+ 53,21 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 14.025Gbps -
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

2917737

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 42,90 € 5+ 38,85 € 10+ 34,79 € 50+ 32,07 € 100+ 29,35 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z
AFBR-5813QZ
AFBR-5813QZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

3787996

 
Naujas produktas
Data Sheet
+
RoHS

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 40,30 € 5+ 36,82 € 10+ 33,28 € 50+ 31,93 € 100+ 26,64 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 125Mbaud AFBR-58x3xxZ
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450068

Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 36,11 € 5+ 32,70 € 10+ 29,28 € 50+ 28,69 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

1863194

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 58,59 € 5+ 54,21 € 10+ 49,82 € 50+ 46,60 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.6V 125Mbaud -
AFBR-57B4APZC
AFBR-57B4APZC - Fiber Optic Transceiver, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

3518028

Fiber Optic Transceiver, 845 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

1+ 73,93 € 5+ 66,92 € 10+ 59,91 € 50+ 58,71 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
845nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

3677041

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

1+ 33,23 € 5+ 30,09 € 10+ 26,96 € 50+ 26,42 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-5803ATQZ
AFBR-5803ATQZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

3605882

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 37,05 € 5+ 33,55 € 10+ 30,05 € 50+ 27,95 € 100+ 25,84 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z
AFBR-395050RZ
AFBR-395050RZ - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5.25 V, 50 Mbaud

3677040

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5.25 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

1+ 27,83 € 5+ 25,21 € 10+ 22,58 € 50+ 20,81 € 100+ 19,04 € 250+ 18,66 € Daugiau kainų variantų...

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
650nm 5.25V 50Mbaud -
AFBR-S10TR001Z
AFBR-S10TR001Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5 V

3794073

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5 V

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

1+ 28,72 € 5+ 26,12 € 10+ 24,38 € 50+ 23,41 € 100+ 19,44 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
650nm 5V - -
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247692

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 60,16 € 5+ 55,66 € 10+ 51,15 € 50+ 47,84 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

2917843

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 58,59 € 5+ 54,21 € 10+ 49,82 € 50+ 46,60 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5972Z
AFBR-5972Z - Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

2070243

Fiber Optic Transceiver, Compact Versatile Link, 650 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 30,08 € 5+ 27,25 € 10+ 24,41 € 50+ 23,92 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 100Mbps -
AFBR-5803ATZ
AFBR-5803ATZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

2917785

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 39,72 € 5+ 35,97 € 10+ 32,21 € 50+ 31,57 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps AFBR-5800Z
AFBR-5813TQZ
AFBR-5813TQZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

3787997

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 40,30 € 5+ 36,82 € 10+ 33,28 € 50+ 31,93 € 100+ 26,64 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 125Mbaud AFBR-58x3xxZ
AFBR-59E4APZ-HT
AFBR-59E4APZ-HT - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917847

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 60,42 € 5+ 59,21 € 10+ 58,43 € 50+ 58,42 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-5823QZ
AFBR-5823QZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

3787998

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Each

1+ 85,66 € 5+ 78,26 € 10+ 70,74 € 50+ 67,90 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 125Mbaud AFBR-58x3xxZ
FL SFP SX
FL SFP SX - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP

3285268

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP

PHOENIX CONTACT

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Neatšaukiamas / negrąžinamas

1+ 223,82 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1Gbps SFP
FL SFP LX
FL SFP LX - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP

3285267

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP

PHOENIX CONTACT

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Neatšaukiamas / negrąžinamas

1+ 343,00 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 1Gbps SFP
FL SFP GT
FL SFP GT - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP

3285266

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V, 1 Gbps, SFP

PHOENIX CONTACT

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Neatšaukiamas / negrąžinamas

1+ 389,78 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
- 3.3V 1Gbps SFP