Optical Power Components

: Rasta produktų: 4
Filtro išdėstymas:
Pritaikyta filtrų:
Fibre Type
= Multimode
1 Pasirinkta filtrų:
Rasta produktų: 4 Paspauskite mygtuką „Taikyti filtrus“, kad būtų rodomi nauji rezultatai
Min. / maks. Prieinamumas

Pažymėjus laukelį „Atsiminti“ tolesnėms paieškoms bus išsaugoti vėliausi filtro nustatymai

Atitikimas
Min. / maks. Connector Type
Min. / maks. Output Voltage
Min. / maks. Output Power Max
Min. / maks. Product Range
Min. / maks. Fibre Type
Min. / maks. Operating Temperature Max
Min. / maks. Operating Temperature Min
Min. / maks. Optical Wavelength

Šiuo metu sutarties kainų rodyti negalima. Rodomos standartinės mažmeninės kainos. Apdorojant užsakymus jiems bus pritaikytos sutarties kainos.

Pritaikyta filtrų:
Fibre Type
= Multimode
 
Palyginti pasirinktus Lyginti (0)
Daugiau parinkčių Parinktys
Pridėti savybes prie lentelės

Pasirinkite savybes, kurias norite pridėti prie stulpelių lentelės gale.

  Gamintojo detalės nr. Užsakymo kodas Leírás / Gyártó
Prieinamumas Kaina už
Kaina
Kiekis
Connector Type Output Voltage Output Power Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018331

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 473,72 € 5+ 392,51 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic 6V 720mW AFBR-POCxxxL
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Vnt.

1+ 474,00 € 5+ 393,00 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic 3.6V 650mW AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 474,00 € 5+ 393,00 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic 3.6V 650mW AFBR-POCxxxL
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje
Peržiūrėti papildomas „Avnet“ prekes

Vnt.

1+ 473,72 € 5+ 392,51 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic 6V 720mW AFBR-POCxxxL