Network Analyser Kits

: Rasta produktų: 13
Filtro išdėstymas:
0 Pasirinkta filtrų:
Rasta produktų: 13 Paspauskite mygtuką „Taikyti filtrus“, kad būtų rodomi nauji rezultatai
Min. / maks. Prieinamumas

Pažymėjus laukelį „Atsiminti“ tolesnėms paieškoms bus išsaugoti vėliausi filtro nustatymai

Atitikimas
Min. / maks. Gamintojas
Min. / maks. Kit Contents
Pakuotės

Šiuo metu sutarties kainų rodyti negalima. Rodomos standartinės mažmeninės kainos. Apdorojant užsakymus jiems bus pritaikytos sutarties kainos.

 
Palyginti pasirinktus Lyginti (0)
  Gamintojo detalės nr. Užsakymo kodas Leírás / Gyártó
Prieinamumas Kaina už
Kaina
Kiekis
Kit Contents Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
FTK2000
FTK2000 - Singlemode Fiber Verification Kit, SimpliFiber Pro optical power meter, 1310/1550 Singlemode Source

1699342

Singlemode Fiber Verification Kit, SimpliFiber Pro optical power meter, 1310/1550 Singlemode Source

FLUKE NETWORKS

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

1 Kit

1+ 3 256,00 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
SimpliFiber Pro optical power meter, 1310/1550 singlemode source, and carrying case -
33-928
33-928 - Network Analyzer Kit, 33-926 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x FC-SC Cables, Case

2283715

Network Analyzer Kit, 33-926 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x FC-SC Cables, Case

IDEAL

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

1+ 675,00 € 5+ 661,50 € 10+ 648,00 € 20+ 634,50 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
33-926 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x FC-SC Cables, Carrying Case, User Manual -
72-9946
72-9946 - Network Cable Tester for RJ-45 and RJ-11 Cables

2801282

Network Cable Tester for RJ-45 and RJ-11 Cables

PRO SIGNAL

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas
Neatšaukiamas / negrąžinamas

1+ 5,88 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
Cable tester -
UTP05E.
UTP05E. - ATLAS IT ULTIMATE SET, CABLE ANALYSER

2852080

ATLAS IT ULTIMATE SET, CABLE ANALYSER

PEAK

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas

1+ 249,27 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
UTP05 Cable Analyser, 24 Pcs of Identified Terminators, Terminators, Peak RJ11-RJ45 Adapters, Case -
UTP05
UTP05 - Atlas IT Network Cable Analyzer

2808406

Atlas IT Network Cable Analyzer

PEAK

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas
Neatšaukiamas / negrąžinamas

1+ 78,63 €

Apribota prekė

Minimalus užsakymo prekių kiekis: 1 Tik keletas 1 Įveskite leistiną kiekį

Pridėti
Min: 1 Mult: 1
UTP05 Instrument, 2x Miniature Terminators, 2x Short Patch Cables, User Guide, Enet Wiring Chart -
LRAT-2000-KIT
LRAT-2000-KIT - Network Analyser Kit, LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Probe, USB Cable, Battery

2109725

Network Analyser Kit, LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Probe, USB Cable, Battery

FLUKE NETWORKS

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

1 Kit

Apribota prekė
LinkRunner AT 2000 & Manager, IntelliTone Pro 200 Probe, USB Cable, Alkaline Battery, Start Guide -
PA901066
PA901066 - LAN TEST KIT

1089210

LAN TEST KIT

GREENLEE

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas
Neatšaukiamas / negrąžinamas
Apribota prekė
LAN ProNavigator Tester, CATV-F to BNC Adapter, RJ45 Patch Cords, BNC Cables, RJ45 Coupler, NC-100 -
PA1902
PA1902 - 8-Way RJ45 Modular Adapter

2822469

8-Way RJ45 Modular Adapter

PALADIN TOOLS

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas
Neatšaukiamas / negrąžinamas
Apribota prekė
- -
FTK1300
FTK1300 - Network Analyser Kit, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT120 FiberViewer, FindFiber

1699339

Network Analyser Kit, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT120 FiberViewer, FindFiber

FLUKE NETWORKS

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

1 Kit

Apribota prekė
SimpliFiber Pro optical power meter, 850/1300 multimode source, VisiFault VFL, FT120 FiberViewer, FindFiber Remote ID sources, and carrying case; ST and LC adapter -
CIQ-SVC
CIQ-SVC - Network Analyser Kit, CableIQ Qualification Tester, LinkRunner Multimeter, IntelliTone 200 Probe

1467442

Network Analyser Kit, CableIQ Qualification Tester, LinkRunner Multimeter, IntelliTone 200 Probe

FLUKE NETWORKS

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Apribota prekė
CableIQ Qualification Tester with remote adapter, LinkRunner Network Multimeter, IntelliTone 200 Probe, six remote cable IDs, rugged carrying case, and all needed batteries -
FTK1350
FTK1350 - Network Analyser Kit, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT500 FiberInspector, FindFiber

1699340

Network Analyser Kit, SimpliFiber Pro, 850/1300, VisiFault VFL, FT500 FiberInspector, FindFiber

FLUKE NETWORKS

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

1 Kit

Apribota prekė
SimpliFiber Pro optical power meter, 850/1300 multimode source, VisiFault VFL, FT500 FiberInspector Mini, FindFiber Remote ID sources, and carrying case; ST and LC adapter -
PA1903
PA1903 - 6-Way RJ11 Modular Adapter

2822470

6-Way RJ11 Modular Adapter

PALADIN TOOLS

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas
Neatšaukiamas / negrąžinamas
Apribota prekė
- -
TSS200
TSS200 - Snap Shot&trade

2822445

Snap Shot&trade

PLATINUM TOOLS

Anksčiau pirkote šį produktą. Peržiūrėti užsakymų istorijoje

Each

Pristatymo mokestis: 25€ kiekvienam užsakymui.  Prekės, esančios sandėlyje, pristatomos per 3 darbo dienas
Neatšaukiamas / negrąžinamas
Apribota prekė
- -